Sprawy bieżące i ogłoszenia

15.04.2024 r.

Drodzy Rodzice!  Wspierając Was w opiece nad dzieckiem od 1 roku do lat 3, edukacji oraz uczestnicząc we wczesnym rozwoju Waszych dzieci i dbając o ich potrzeby rozwojowe, chciałybyśmy w Żłobku „Maguś” zorganizować dla Was spotkanie z psychologiem- terapeutą w -czerwcu 2024 r.,( dokładny termin zostanie ustalony po zadeklarowaniu obecności minimum 10-ciu rodziców) . spotkanie miałoby dotyczyć min. – trudności w skupieniu uwagi, – opóźniony rozwój mowy,- wolniejszy rozwój intelektualny, – trudności emocjonalne , adaptacyjne w przedszkolu,- trudności w radzeniu sobie z rozstaniem z rodzicem w przedszkolu, żłobku…

Kadra Żłobka „Maguś”

Drodzy Rodzice.

Ponawiamy nasz apel do Państwa o nieprzyprowadzanie    chorych, zakatarzonych, kaszlących dzieci do żłobka !!!

• Dzieci zakatarzone, przeziębione i kaszlące nie mogą przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi !
  • Infekcje mnożą się lawinowo i przechodzą na pozostałe dzieci !
  • Lepiej dziecko przetrzymać w domu i wyleczyć katar i kaszel w ciągu paru dni, niż doprowadzić do dłuższej choroby i powikłań !
  • Nie narażajcie innych dzieci i pracowników żłobka na niepotrzebne infekcje.

Obecnie do żłobka uczęszczają dzieci z „silnym” katarem ropnym oraz kaszlące. Musicie mieć Państwo świadomość, że będzie wiązało się to z odesłaniem dziecka do domu lub koniecznością odebrania go z placówki.

Warto mieć na uwadze dobro wszystkich dzieci !!!

05.03.2024 r .

Drodzy Rodzice!

W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa dzieciom i pracownikom Naszego Żłobka uprzejmie prosimy o nie przynoszenie

do żłobka żadnych przedmiotów i zabawek, słodyczy, dodatkowej żywności i napojów. Wyjątek stanowią urodzinowe cukierki przyniesione w dniu urodzin dziecka.

Dyrektor, opiekunowie oraz pracownicy obsługi nie odpowiadają również za zagubione zabawki oraz ich ewentualną identyfikację.

Za wyrozumiałość, dziękujemy.

Agnieszka Nowak

dn. 21.02.2024

Drodzy Rodzice , jeśli chcielibyście wziąć udział w spotkaniu z Panią dietetyk odnośnie standardów żywienia dzieci od 1 roku  do lat 3, żywienia zbiorowego w żłobkach i przedszkolach oraz dowiedzieć się jakie są zalecenia i normy żywieniowe dla najmłodszych, prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w takim spotkaniu do Pań opiekunek w swoich grupach. Wówczas zorganizujemy takie spotkanie dla Państwa.

Uwaga- informacja z dn.14.02.2024

Drodzy Rodzice! Chcemy poinformować, że spotkanie z neurologopedą z PPP w Kozienicach- Panią Agnieszką Caban, odbędzie się we wcześniej ustalonym terminie 28.02.2024r. o godzinie 15.30 w siedzibie naszego żłobka.

Wszystkich zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy.

Drodzy  Rodzice.

Z dwumiesięcznym wyprzedzeniem przypominamy, że 29.03.2024r. (Wielki Piątek ) Żłobek ” Maguś będzie nieczynny.
Jest to dzień wolny dla pracowników żłobka za święto przypadające w sobotę 06.01.2024r.

Żłobek ‘ Maguś” w Magnuszewie poszukuje logopedy

Oferujemy:

• praca w kameralnej placówce
  • praca w przyjemnej atmosferze
  • pełne wsparcie merytoryczne
  • umowa zlecenie- 1 godzina lekcyjna w tygodniu
  • dostęp do aktualnej wiedzy
  • dostęp do pomocy edukacyjnych
  • elastyczne godziny pracy

Oczekujemy:

• ukończone studia z zakresu logopedii
  • podstawowa wiedza z zakresu metod pracy z dziećmi
  • aktualna wiedza dot. rozwoju dziecka
  • współpraca z opiekunami, specjalistami i rodzicami

CV prosimy wysyłać na adres mailowy:

zlobek@magus.magnuszew.edu.pl

tel. kontaktowy: 796082325

Zebranie z rodzicami !

Szanowni Państwo , zapraszamy na zebranie, które odbędzie się w budynku Żłobka „Maguś” w Magnuszewie w dniu 26.01.2024r. godz. 16:45

Porządek zebrania:

– sprawy organizacyjne i bieżące

– sprawy różne

Informacja- Spotkanie z logopedą

Szanowni Państwo .

Spotkanie z neurologopedą Panią mgr Agnieszką Caban z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kozienicach odbędzie się    28 lutego 2024 r. o godzinie 15:30 w Żłobku „Maguś ” w Magnuszewie.
Wszystkich rodziców, którzy zadeklarowali swoją obecność serdecznie zapraszamy.

Drodzy Rodzice

Dyrektor Gminnego Żłobka „Maguśw Magnuszewie informuje, że od 01 listopada 2023r. stawka dzienna za żywienie dziecka w Żłobku wynosi 11,00 zł. Cena jednostkowa  na poszczególne posiłki wynosi:

Śniadanie I-2,00

Śniadanie II-1,00zł

Obiad (zupa + danie drugie)- 6,00zł

Podwieczorek- 2,00

Przypominamy, że zgłoszenia nieobecności dzieci będą uwzględniane w przypadku nieobecności dziecka i zgłoszenia tej nieobecności w dniu poprzedzającym nieobecność do godz. 12.00 oraz podania przewidywanego okresu nieobecności opiekunowi grupy do której uczęszcza dziecko lub telefonicznie pod numer 798-364-435.

Rodzice są uprawnieni do zwrotu  opłaty o której mowa w § 2 ust. 1pkt. b w przypadku należytego wypełnienia obowiązku o którym mowa powyżej. Opłata zostanie pomniejszona za kolejny miesiąc o kwotę podlegającą zwrotowi. W przypadku zakończenia umowy nadpłacona kwota zostanie zwrócona na numer konta bankowego z którego wpłynęła ostatnia wpłata. Należy złożyć wniosek odnośnie zwrotu nadpłaty.